Szanowni Uczestnicy,

jest nam niezmiernie miło, że Olimpiada cieszy się takim dużym zainteresowaniem szkół. Mając to na uwadze, przedłużamy termin wysyłania zgłoszeń do 13 marca do godz. 12.00!

Jednocześnie informujemy, że po zmianie procedur w instytucjach Unii Europejskiej w zakresie praktyk i staży, są one dostępne dla osób, które posiadają przynajmniej status studenta. Z tego powodu, inaczej niż w poprzednich edycjach, nie możemy zaoferować zwycięzcy stażu w Parlamencie Europejskim. Mimo to, finałowa 10 skorzysta z wizyty studyjnej w Parlamencie Europejskim na zaproszenie naszych patronów honorowych.

Dodatkowo, mając na uwadze duże zainteresowanie Olimpiadą, poza uzyskaniem dla laureatów i finalistów indeksów na uczelnie wyższe, dla trzech pierwszych miejsc przewidzieliśmy nagrody specjalne: wyjazd turystyczny do wybranego przez uczestnika miejsca w Unii Europejskiej. Może to być zwrot kosztów wycieczki z biurem podróży lub zorganizowanej przez samego uczestnika, także z możliwością zabrania we wspólną podróż innej osoby. Organizatorzy przewidzieli następującą wartość tych nagród:

• I miejsce – wyjazd o maksymalnej wartości 10.000,00 złotych;

• II miejsce – wyjazd o maksymalnej wartości 7.000,00 złotych;

• III miejsce – wyjazd o maksymalnej wartości 5.000,00 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *